www.cvonline.hu

HR munkatárs

  • A hirdetés 773 napja lejárt

A DIPA Diósgyőri Papírgyár Zrt.

HR munkatársat

keres

Főbb feladatok, tevékenységi kör:

  • Munkajogi dokumentációk elkészítése
  • HR dokumentumok, tervek kidolgozása
  • HR szabályzatok kidolgozása, karbantartása
  • HR elemzések készítése
  • Képzési és tréning tervek összeállítása, lebonyolításuk szervezése, koordinálása
  • Karrierterv összeállítása, végrehajtásának koordinálása
  • HR folyamatok/koncepciók kidolgozása, bevezetése és működtetése
  • Részvétel a direkt munkatársak felvételi tesztelésében
  • Cafeteria adminisztráció
  • Teljesítményértékelő rendszer karbantartása, riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Munkajogi ismeretekben szerzett jártasság
  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Komplex gondolkodás, folyamat- és eredményorientáltság
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Felelősségteljes önálló munkavégzés
  • Kiváló szervező készség

Előny:

  • Munkakörelemzésben szerzett gyakorlat
  • Kompetenciarendszerek ismerete

A munkavégzés helye: Miskolc

A motivációs levél és önéletrajz mellé kérjük bérigény megjelölését.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Heves
Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő