www.cvonline.hu

HR munkatárs

  • A hirdetés 873 napja lejárt

KLIK Fejlesztési és Projektigazgatóság álláshirdetése

HR munkatárs munkakör betöltésére

Feladatkör:

  • Álláshirdetések elkészítése, megjelentetése,
  • Részvétel a toborzás/kiválasztási folyamatban. Telefonos előszűrések elvégzése, személyes interjúk szervezése,
  • Munkavállalók be- és kilépésének adminisztrálása, munkaszerződések kezelése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a társ főosztály dolgozóival,
  • Munkaidő nyilvántartások kezelése,
  • Munka törvénykönyv ismerete

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Főiskola, felsőfokú szakirányú iskola végzettség (vagy középfokú iskolai végzettség és bér tb ügyi szakelőadó);
  • Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások);

Előny:

  • Közigazgatásban szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • KIR3 illetmény-számfejtési rendszer ismerete,
  • Jó konfliktus-kezelő és kommunikációs készség,
  • Hatékony, gyors probléma megoldási készség,
  • Jó szervező készség,
  • Közösségi szellem.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest
  • 2015.09.30.-ig határozott idejű munkavállalói jogviszony
  • A pályázat benyújtási határideje: 2015.03.05.
  • A jelentkezéshez küldje el nekünk szakmai önéletrajzát, bruttó bérigényét és kísérőlevelét az alábbi e-mail címre, a tárgyban kérjük, tűntesse fel: HR munkatárs
Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő