www.cvonline.hu

HR munkatárs

  • A hirdetés 712 napja lejárt

A Libri-Shopline Nyrt.

HR munkatársat

keres

Feladatok:

  • Új munkatársak toborzása, kiválasztása
  • A képzési- és készségfejlesztési programok működtetése
  • Munkaköri leírások, szabályzatok elkészítése, módosítása
  • Kapcsolattartás vállalaton belül és a külső partnerekkel
  • HR projektek koordinálása
  • Riportok, felmérések, elemzések készítése és ellenőrzése
  • A területhez tartozó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú, lehetőleg szakirányú végzettség
  • Legalább 2 év HR területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • MS Office alkalmazások magabiztos ismerete
  • Magas szintű együttműködési, kiváló kommunikációs valamint szervezési készség
  • Nagy munkabírás
  • Kiváló adminisztrációs érzék

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, jó munkahelyi légkör
  • Érdekes, változatos feladatok, kihívások
  • Szakmai fejlődés
  • Stabil munkaadói háttér
  • Dolgozói juttatási program

Munkavégzés helye::

Budapest VI. kerület

Kezdés várható időpontja:

2014. február

Amennyiben szívesen csatlakoznál hozzánk, a jelentkezés gombra kattintva, a Libri karrieroldalán töltsd fel önéletrajzod!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő