www.cvonline.hu

HR munkatárs

  • A hirdetés 825 napja lejárt

Győr és Győr környéki ügyfeleink magas szintű kiszolgálásához teljes körű HR feladatok végzésére keresünk toborzási és kiválasztási munkatársat.

Feladatok:

  • Hirdetések feladása, a jelentkezők előszűrése, jelölt adatbázis karbantartása
  • Tesztelés, munkavállalók be- és kiléptetése, munkaszerződések előkészítése
  • Bérfeladás, a kapcsolódó dokumentáció hibátlan előkészítése
  • Ügyfél HR munkatársaival és a Kelly munkavállalóival folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

  • HR végzettség vagy gyakorlat fizikai munkatársak kölcsönzésében
  • Munkaerő kölcsönzésre vonatkozó jogszabályok ismerete
  • Kiemelkedő Microsoft Office ismeretek (főként MS Excel, ill. MS Word)
  • Pontos, precíz munkavégzés, önállóság, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Kelly Services Hungary már a Facebookon és a Twitteren is!

www.facebook.com/kellyservices.hu

www.twitter.com/KellyServicesHu