www.cvonline.hu

HR munkatárs

  • A hirdetés 1049 napja lejárt

eha

 Az ügyfélkapcsolatok szakértője!

 Ügyfélkiszolgálással foglalkozó cégünk elhivatott munkatársat keres Budapestre a következő pozícióba:

Feladatai:

  • toborzás-kiválasztási folyamatok teljes körű koordinációja
  • munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos teljes körű munkaügyi adminisztráció és ügyintézés
  • munkaszerződések, munkaköri leírások elkészítése, felügyelete
  • a bérszámfejtéshez kapcsolódó tevékenység előkészítése
  • a Cafeteria rendszer teljes körű adminisztrációja
  • a HR terület szakértő támogatása munkajogi kérdésekben
  • HR folyamatokhoz kapcsolódó szabályzatok működtetése, aktualizálása
  • szoros együttműködés a cég szakmai vezetőivel
  • HR adminisztráció

Elvárásaink:

  • felsőfokú szakirányú iskolai végzettség
  • magabiztos angol nyelvhasználat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • logikus gondolkodásmód, rendszerlátó szemlélet
  • önálló, precíz munkavégzés
  • nyitott, közvetlen személyiség
  • nyitottság a tanulásra, új készségek elsajátítására

Amit kínálunk:

  • inspiráló csapat és munkakörnyezet
  • szakmai fejlődés
  • hosszú távú együttműködés
  • támogató vezetés

Munkavégzés helye: Budapest

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, juttasd el hozzánk bérigénnyel kiegészített önéletrajzod – a tárgy mezőben a munkakör megnevezésével – az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol