www.cvonline.hu

Hr munkatárs

  • A hirdetés 912 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

HR munkatárs

Feladatok:

  • Munkavállalói adatok és cafeteria rendszer kezelése,
  • Részvétel a létszámtervezési feladatokban,
  • Bér-és munkaügyi kapcsolatok kezelése,
  • Toborzási és kiválasztási feladatok ellátása,kapcsolattartás a külsős cégekkel,
  • Képzések szervezése és koordinálása,
  • Statisztikai mutatók számolása (pl. KPI.)
  • Folyamatok, módszerek kidolgozása a Munka Törvénykönyvének ismeretében
  • Környezetközpontú Irányítási Rendszer nyomon követése, belső ellenőrzésekben való részvétel.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 3 éves tapasztalat hasonló területen
  • Bér- és munkaügyi törvények ismerete
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Stabil vállalati hatter
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes juttatás
Helyek Győr
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő