www.cvonline.hu

HR munkatárs

  • A hirdetés 1250 napja lejárt

Az Ellerton Call Centers Kft. partnere a hazai villamos-energia piac meghatározó szereplője, Magyarország egyik legjelentősebb villamos-energetikai társaságcsoportjának tagja.

HR csapatunkba keresünk elhivatott, lelkes munkatársat az alábbi pozícióba:

A munkatárs fő feladatai:

  • A vállalat üzleti területeinek és vezetőinek támogatása HR és munkaügyi vonatkozásban.
  • A HR asszisztenssel közösen a HR folyamatok működtetése, szükség szerinti fejlesztése.
  • Adminisztratív feladatok ellátása, különösen: ki- és beléptetések előkészítése, jelenlétek, szabadságok naprakész vezetése, bérszámfejtés előkészítése, státuszjelentések, jogosultságok beállíttatása, teljesítményértékelések nyomon követése és rögzítése stb.
  • Személyi nyilvántartások pontos kezelése és naprakész vezetése.
  • Részvétel a munkaerő kiválasztásban, toborzásban: hirdetések megírása, feladása, önéletrajzok szelektálása, interjúk szervezése és megtartása, új munkatársak kiválasztása együttműködve a területi vezetőkkel.
  • Munkajogi, munkaügyi folyamatokat érintő feladatok végrehajtása (pl. szerződésmódosítások, munkakörváltozások).
  • Belső szabályzatok megírása, karbantartása.
  • Béren kívüli juttatások nyilvántartása, rendszerének működtetése, nyilatkoztatások, rendelések lebonyolítása.
  • Időszakos munkaköri alkalmassági vizsgálatok megszervezése, munka- és tűzvédelmi oktatások szervezése, dokumentálása, megvalósulásuk nyomon követése.
  • Vállalati rendezvények szervezése.

Elvárások:

  • 1-3 éves releváns, HR területen szerzett munkatapasztalat,
  • kiváló kapcsolatteremtő készség, határozott, magabiztos kommunikáció,
  • megbízhatóság,
  • minőségi munkavégzés, pontosság,
  • nagyfokú önállóság,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • kiemelkedő stressz- és konfliktuskezelési képesség,
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret (MS Office).

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő,
  • pozitív munkahelyi légkör, dinamikus, fiatalos csapat,
  • jól felszerelt, kulturált irodai környezet,
  • Fix alapbér és választható juttatási elemek próbaidőt követően.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő