www.cvonline.hu
HR Munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.02.17.
Jelentkezési határidő: 2014.02.20.
Hirdetés azonosító: 747244
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Külföldi tulajdonú autóipari beszállító partnerünk részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- Belső vállalati HR szabályokra, folyamatokra javaslattétel, előkészítésében aktív részvétel
- A vállalat jóléti költségeinek követése (cafeteria, egyéb béren kívüli juttatások)
- Toborzás-kiválasztás, jelöltek tesztelése, interjúztatása
- Új munkatársak felvételének előkészítése, beilleszkedésének elősegítése
- Képzések tervezése és szervezése, lebonyolítása, képzések költségeinek követése
- Jelentések készítése
- Személyi ügyek, HR adminisztráció operatív elvégzése (orvosi alkalmasságok nyilvántartása, vizsgálatok koordinálása, szabadságokkal kapcsolatos feladatok)
- A HR osztály segítése általános feladatokban (vendégek fogadása, vendégek igényeinek, problémáinak megoldása)
- Vállalati rendezvények előkészítése, lebonyolításában aktív részvétel
- HR osztályon dolgozó munkatársak (szükség esetén) helyettesítése

Követelmények
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- HR területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat (toborzás, képzés-fejlesztés,munkaügy)
- Munka Törvénykönyv szerinti jogi előírások naprakész ismerete és alkalmazása
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban, szóban)
- Nexon rendszer ismerete előnyt jelent
- Kedves, nyitott, segítőkész hozzáállás
- Stressz-tűrő képesség
- Pontos, precíz munkavégzés