www.cvonline.hu

HR munkatárs

  • A hirdetés 1183 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég adminisztratív területre az alábbi pozícióba munkatársakat keres

Feladatok:

  • Munkavállalók és egyéb jogviszonyban foglalkoztatottak be- és kiléptetése, munkaszerződések, munkaköri leírások előkészítése, adminisztrációja
  • Havi bérszámfejtés előkészítése, jelenléti ívek összesítése, munkaidőkeret számítás és szabadság nyilvántartás
  • Éves adó –, járulék – és egyéb igazolások intézése
  • Személyügyi anyagok, adatbázis karbantartása
  • Szoros együttműködés a HR vezetővel és a projektvezetőkkel
  • HR vezető mindennapi munkájának támogatása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú HR végzettség
  • Releváns területen szerzett 1,5 - 2 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Problémamegoldó képesség
  • Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
  • Aktív felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • HR és/vagy bérszámfejtés terén szerzett gyakorlat
  • Munkajogi alapismeretek
  • NEXON program ismerete
  • Azonnali munkakezdés
  • Mobilitás, rugalmasság
  • Kiemelkedő munkabírás, terhelhetőség

Helyszín:

  •  Budapest

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok
  • Stabil vállalati háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fiatalos csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő