www.cvonline.hu

HR munkatárs

Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 1154390

Autóipari partnercégünk részére keresünk Mosonszolnokra és Győrladamérra munkatársat.
Feladatok:

  • Kiválasztásokon való részvétel
  • Munkavállalók be- és kiléptetése, munkaügyi adminisztráció
  • Riportok készítése a HR osztály felé
  • Bérszámfejtés előkészítés
  • Kapcsolattartás a kölcsönzött munkavállalókkal, ügyfélfogadás

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (lehetőleg HR)
  • Legalább 1 éves személyügy / toborzás-kiválasztás területén szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)