www.cvonline.hu

HR MUNKATÁRS

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1086458
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MEGBÍZÓNK:
Magyarország egyik legnagyobb magyar tulajdonú öntődéje, mely 1989-ben indult útjára.
A vállalat elsősorban az autóipar számára állít elő öntvényeket, valamint ezek felületkezelésével megmunkálásával és különböző szerelési műveletek elvégzésével törekszik az ügyféligények magas színvonalú kiszolgálására. A dinamikus fejlődés eredményeként, jelenleg mintegy 950 főt foglalkoztat a vállalat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, XXII. kerület

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Változatos feladatok
  • Támogató vállalati légkör
  • Versenyképes

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Aktív részvétel a toborzás és kiválasztás folyamatában
  • Munkavállalók juttatási rendszerének működtetése (munkásszálló, albérlet, egészségmegőrző programok)
  • Képzéshez és fejlesztéshez tartozó folyamatok támogatása, valamint megvalósítása
  • Vezetők támogatása munkaügyi kérdésekben
  • Riportok és statisztikák készítése

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel l (gazdasági/HR területen)
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Proaktív személyiség
  • Önállóság
  • Remek kommunikációs- és szervezőkészség
  • Utazási hajlandóság

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Aktív, angol nyelvtudás
  • Saját gépjármű

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre.

Köszönjük

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Budapest, Pest