www.cvonline.hu

HR Munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1071104

Nemzetközi állategészségügyi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • A toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása (hirdetések elkészítése, önéletrajzok szűrése, interjúztatás, kapcsolattartás a partnerekkel)
  • Új belépőkkel kapcsolatos adminisztráció és integrációjuk megszervezése
  • Béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos ügyintézés támogatása
  • Vállalati belső kommunikációval kapcsolatos feladatok (intranet és vállalati honlap szerkesztése, belső közlemények közzététele magyar és angol nyelven)
  • Részvétel a teljesítményértékelési folyamatban
  • Munkatársakkal kapcsolatos ügyintézés
  • Általános HR tanácsadás a munkavállalók részére

Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség HR/kommunikáció/felnőttképzés szakirányon
  • Legalább 3 éves szakirányú tapasztalat
  • Felsőfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos munkavégzés, önállóan és csapatban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő- és szervezőkészség

Juttatások:
  • Irodai munkarend
  • Stabil hátterű, multinacionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú lehetőség, azonnali kezdéssel
  • Versenyképes jövedelem (fix bér + cafeteria)

Előnyök:
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre

Kategória
Humán erőforrás
Régió