www.cvonline.hu

HR munkatárs

  • A hirdetés 539 napja lejárt

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Kft. felvételt hirdet

munkakörbe DABASI munkavégzéssel.

Feladatok / Tasks

  • Potenciális jelöltek felkutatása, a toborzás és kiválasztás teljes koordinációja (szellemi és fizikai toborzás egyaránt)
  • Kapcsolattartás külső beszállítókkal (pl. munkaerő-közvetítő cégek)
  • 200 fős gyáregység HR területű feladatainak operatív szintű ellátása, illetve tanácsadás a vezetés részére, döntéshozás előkészítése
  • Kapcsolattartás képző intézményekkel (általános iskola, szakképző iskola, gimnázium, főiskola, egyetem)
  • Cég képviselete egyetemi állásbörzéken, különböző rendezvényeken és konferenciákon
  • teljesítményértékelő rendszer kialakítása, működtetése
  • road showk lebonyolítása
  • munkaügyi problémák kezelése
  • hirdetések kezelése, nyomon követése (rádió, tv, elektronikus és nyomtatott média)

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú végzettség
  • HR területen szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Energikus, eredmény-orientált és proaktív személyiség
  • Strukturált, precíz munkavégzés
  • középfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye / Location

  • Dabas
Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol