www.cvonline.hu

HR munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1032870

Cégünk, biztos lábakon álló, magyar tulajdonban lévő, a magyarországi piacot meghatározó humán szolgáltató csapata bővítése céljából keresi új munkatársát! Hitelesnek tartja magát szakmailag? Igényli a többrétű, kihívást jelentő feladatokat? Szeretne egy dinamikus, professzionális csapat tagjaként sikereinkben osztozni? Legyen Ön az új irodai munkatársunk!
Feladatok:

  • Toborzási, kiválasztási folyamatok megszervezése, lebonyolítása
  • Irodában felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása
  • Álláshirdetések kezelése
  • Egyéni és csoportos interjúk levezénylése
  • Bérkifizetési jegyzékek elkészítésében és kiosztásában való részvétel
  • Jelöltekkel és ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Office)
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség
  • Önálló, határozott, magabiztos fellépés

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • Fiatalos csapat
  • Önálló munkavégzési lehetőség

Előnyök:
  • Saját autó
  • Munkaerő-kölcsönzési, közvetítési területen vagy diákszövetkezetnél szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a fizetésigény megjelölésével, az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.

Munkavégzés helye:
  • Szolnok