www.cvonline.hu

HR munkatárs

  • A hirdetés 427 napja lejárt

Német autóipari, műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó X. kerületi cég

HR munkatársat

keres

Főbb feladatok, munkák:

  • skill mátrix kialakítása, változások nyomon követése
  • képzési tervek kialakítása, nyomon követése
  • toborzás-kiválasztás teljeskörű lebonyolítása
  • munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos ügyintézés
  • belépő dolgozók oktatásának megszervezése (fizikai, szellemi dolgozók egyaránt)
  • létszámtervezésben való részvétel (fluktuáció, betegállomány figyelembe vételével)
  • gyakornoki program kialakításában való részvétel (toborzás, assesment center, oktatási-betanítási tervek készítése)
  • dolgozói megelégedettségi felmérésben való részvétel

Elvárások:

  • autóiparban szerzett tapasztalat
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • szakirányú felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő

Jelentkezést az alábbi e-mal címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő