www.cvonline.hu

HR Munkatárs

  • A hirdetés 445 napja lejárt

Feladatok:

  • HR stratégia kialakítása;
  • Szervezetfejlesztés;
  • HR támogatás a vezérigazgató valamint a szervezet vezetői számára;
  • HR folyamatok működtetése és fejlesztése (toborzás/kiválasztás, teljesítmény menedzsment, képzési terv elkészítése, stb.);
  • A teljes munkaerő felvételi folyamat koordinálása;
  • Teljesítmény-értékelési rendszer kialakítása és koordinálása;
  • Képzési programok kidolgozása és megvalósítása;
  • Munkajogi dokumentációk jogszabályi megfelelőségének biztosítása;
  • A teljes HR adminisztráció felügyelete;

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség (HR és/vagy gazdasági szakirány);
  • 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Munkajogi szabályok naprakész ismerete (bér és TB szabályok ismerete előny);
  • Szakmai magabiztosság;
  • Magas stressz tűrő képesség;
  • Kiváló kommunikációs és probléma-megoldó készség;
  • Önállóság, döntéshozói szemlélet.

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kulturált munkakörnyezet

Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk bérigény megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő