www.cvonline.hu

HR munkatárs

  • A hirdetés 612 napja lejárt

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással,

valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével

foglalkozó vállalat

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A HR rendszerek és folyamatok kialakításában és bevezetésében való aktív részvétel (teljesítményértékelés, képzés, létszámgazdálkodás, ösztönzőrendszerek, stb.).
  • A munkaerő toborzás, és a munkaerő alkalmazásával kapcsolatos tevékenységek ellátása.
  • Képzéssel, továbbképzéssel, valamint szakmunkástanuló képzéssel, szakképzéssel kapcsolatos feladatok végzése, a munkavállalók szakismeretének fejlesztése, képzések, tréningek szervezése.
  • A PIRAMIS számítógépes rendszer felügyelete, munkaügyi moduljának naprakész karbantartása, a rendszerből nyert munkaügyi és egyéb statisztikai adatszolgáltatások, kimutatások elkészítése. Folyamatos együttműködés a bérszámfejtési csoporttal, számfejtések nyomon követése.
  • Munkajogi kérdések alapos ismerete, szükség esetén tanácsadás.
  • Személyi anyagok karbantartása, munkaszerződések, munkaköri leírások elkészítése, dokumentációk teljes körű rendezése.
  • A munkavállalók munkaviszonyával kapcsolatos igazolások, működési bizonyítvány kiadása.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • HR területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeret, MS Office.
  • Angol nyelvtudás előny.
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség.
  • Magabiztos, határozott fellépés.
  • Pontos, precíz munkavégzés, nagyfokú önállóság.

Amit mi ajánlunk:

  • Stabil munkahely, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Munkavégzés helye Téglás, a munkába járás állandó vállalati buszjárattal is megoldott.

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címre vagy a megadott e-mail címre várjuk.

HAJDU Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás, Külterület 135/9. hrsz.

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő