www.cvonline.hu

HR munkatárs (Veszprém)

  • Company_icon HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.
  • Location_icon Veszprém, Veszprém
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

A HRC Group magyar tulajdonú, országos hálózattal rendelkező személyzeti tanácsadó cég. Multinacionális versenytársainkhoz képest rugalmasabb és személyre szabottabb szolgáltatásokat nyújtunk, ennek köszönhetően a válság ellenére is fejlődünk, új irodákkal bővülünk. Büszkék vagyunk arra, hogy a rendszeresen visszatérő partnereink között multinacionális vállalatok mellett kis- és középvállalatok is megtalálhatóak.

Munkaerő toborzó és kölcsönző szolgáltatásunk során a kölcsönzött munkatársakat is ügyfélnek tekintjük, velük is hosszú távú kapcsolatra törekszünk, érdekeiket képviseljük.

Bővülő feladataink ellátására

HR MUNKATÁRSAT

keresünk

VESZPRÉMI IRODÁNKBA

Feladatok

  • meglévő ügyfelekkel fennálló folyamatos kapcsolattartás
  • a toborzási, kiválasztási feladatok ellátása
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • a veszprémi iroda gördülékeny működésének biztosítása
  • folyamatos kapcsolattartás a budapesti központi irodával

Elvárás

  • legyen nyitott az új ismeretek befogadására, a HR szakmai területeinek minél részletesebb megismerésére
  • képes legyen egy csapat részeként a közös projekteken dolgozni, de mellette önálló munkavégzésre is alkalmas
  • veszprémi vagy környékbeli lakhely
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk

  • a szakmai tudásunkat intenzív belső képzéseken átadjuk, majd folyamatos tréningeket biztosítunk
  • szakmailag inspiráló, családias munkahely, ahol a jó hangulat és a kreativitás ugyanolyan fontos, mint a tud
  • nyitottak vagyunk az új megoldásokra
  • hosszú távon lehetőség felelősségteljesebb pozíció elérése

Munkaidő: főállás, napi 8 óra vagy részmunkaidő

Amennyiben úgy érzi a hirdetés Önnek szól és szívesen része lenne csapatunknak, várjuk pályázatát!

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Humán erőforrás > Fejvadász, Hr asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű