www.cvonline.hu
HR munkatárs - Veszprém (Referenciaszám: PJ4018)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.14.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 988737
lejárt

Veszprém megyei élelmiszeripari partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

HR munkatárs - Veszprém

Feladatok:
- Kiemelt HR projektekben való részvétel
- Toborzás- és kiválasztásban való aktív részvétel
- Rendezvények és tréningek megszervezésében való aktív közreműködés és részvétel
- Be- és kiléptetési folyamat támogatása, munkavállalókkal való kapcsolattartás adminisztratív ügyekben
- Munkaidő-nyilvántartással, bérszámfejtéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok végzése
- Különböző riportok készítése

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség,
HR szakirányú előny
- HR területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvismeret
- Precíz, pontos, alapos munkavégzés
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Proaktív hozzáállás, önállóság
- Jó kommunikációs képesség, empátia, türelem
- Microsoft Office erős felhasználói szintű ismerete

Amit mi kínálunk:
- Szakmai fejlődés, karrierlehetőség a világ egyik legnagyobb FMCG vállalatánál
- Lehetőség multikulturális környezetben való munkavégzésre, az angol nyelv gyakorlati használatára

- Versenyképes juttatás

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.