www.cvonline.hu

HR munkatárs (vállalati oldal)

  • A hirdetés 1262 napja lejárt
Autóipari beszállító partnerünk számára keresünk HR munkatársat.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:

Feladatok:

  • Toborzási folyamatok segítsége.
  • Adatbázis feltöltése, kezelése, naprakész vezetése
  • Kompenzációval kapcsolatos feladatokban való részvétel
  • Munkaügyi kapcsolatok
  • Riportok készítése
  • Átfogó szervezetfejlesztési projektekben, illetve az egyes HR funkciók fejlesztésében való részvétel

Képzettség típusa: Humánerőforrás

Szükséges végzettség: Felsőfokú szakirányú végzettség (HR, gazdasági)

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (HR, gazdasági)
  • Munkajogi ismeretek
  • Toborzási tapasztalat
  • Erős, aktív angol nyelvtudás
  • MS Office magas fokú ismerete
  • Rugalmasság, alkalmazkodó képesség a folyamatosan változó, új kihívásokat, feladatokat generáló környezethez
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Dunaújváros (albérleti vagy bejárási támogatást nyújt a vállalat, illetve céges buszokat biztosítanak)
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Előre lépési lehetőség
  • Juttatási csomag: cafetéria, teljesítményértékeléshez kapcsolódó bónusz juttatás, lakhatási vagy bejárási támogatás

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: R01JHRm

Helyek Fejér
Kategória Humán erőforrás