www.cvonline.hu

HR munkatárs toborzás-kiválasztás területen

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2017.01.12.

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk egy multinacionális autóipari cég, kecskeméti lokációval. Folyamatos bővülésének köszönhetően személyügyi területre keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:
HR munkatárs toborzás-kiválasztás területen.

Feladatok:

Koordinációs feladatok ellátása a Recruitment folyamatok újraszervezésében
Toborzás-kiválasztásért felelős kollégák támogatása
Információközvetítés a szervezeten belül, kapcsolattartás külső és belső partnerekkel
Dokumentumok kidolgozása és rendszerezése
Kiértékelések és analízisek készítése (fluktuáció, betegállomány, toborzás-kiválasztás területeken)
Prezentációk és döntéshez szükséges dokumentumok előkészítése

Elvárások:

Felsőfokú, szakirányú végzettség
Szakmai tapasztalat HR területen, toborzás-kiválasztási folyamatok ismerete előny
Magabiztos német nyelvtudás

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag
Modern, multinacionális környezet
Szakmai fejlődési lehetőség
Fiatal, dinamikus csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Humán erőforrás
Régió Bács-Kiskun
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -