www.cvonline.hu

HR munkatárs személyzet- és szervezetfejlesztés területen

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1065659

Ügyfelünk egy multinacionális autóipari cég, kecskeméti lokációval. Folyamatos bővülésének köszönhetően személyügyi területre keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:
HR munkatárs személyzet- és szervezetfejlesztés területen.

Feladatok:

Trénerek munkájának teljes körű támogatása AC-k szervezésében, adminisztrációs feladatokban
Tréningek szervezésének támogatása (kezdve az anyagok előkészítésétől egészen a protokollírásig)
Munkavállalói felmérésekhez kapcsolódó kérdőívek rendszerezése és kiosztása, majd a kérdőívek visszajuttatása Németországba
Belső, szervezetfejlesztési területhez tartozó rendezvények előkészítése

Elvárások:

Felsőfokú, szakirányú végzettség előny
Erős, középfokú német nyelvtudás szóban és írásban
Szakmai tapasztalat személyzet- és szervezetfejlesztési területen előny
Kiváló kommunikációs és szervezői készség

Amit kínálunk:

Modern, multinacionális környezet
Szakmai fejlődési lehetőség
Fiatal, dinamikus csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a