www.cvonline.hu
HR munkatárs (Referenciaszám: PJ2677)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.01.31.
Jelentkezési határidő: 2014.02.28.
Hirdetés azonosító: 746741
lejárt

Móri multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

HR munkatárs

Feladatok:
- Belső vállalati HR szabályokra, folyamatokra javaslattétel, előkészítésében aktív részvétel
- Tervek előkészítése, különös tekintettel a munkajoggal kapcsolatos esetekre

- ISO/TS, Pika Pika és egyéb auditokra a HR dokumentációk előkészítése (QWB)
- A vállalat jóléti költségeinek követése
- A különböző humánerőforrások felkutatása
- Kiválasztás, tesztelés, interjúztatás
- Felvétel előkészítése, nyilvántartása
- Orvosi alkalmasságok nyilvántartása, vizsgálatok koordinálása
- Képzések szervezése, lebonyolítása, képzések költségeinek követése, képzések nyilvántartása
- Személyi ügyek operatív intézése
- Bedolgozók, részmunkaidőben dolgozó foglalkoztatottak nyilvántartása
- Munkásellátással, irodai felszerelések ellátásával kapcsolatos tevékenységbe segítség nyújtása
- HR osztályon általános feladatainak támogatása (vendégek igényeinek, problémáinak megoldása)
- Vállalati rendezvények előkészítése, lebonyolításában való aktív részvétel

- Jelentések készítése

Elvárások:
- Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség
- Minimum 1-2 éves HR területen szerzett tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban is!)
- Munka Törvénykönyv szerinti jogi előírások naprakész ismerete és alkalmazása

Amit megbízónk kínál:

- Multinacionális munkakörnyezet
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag, bónusz
- Bejárási vagy albérlet támogatás

Kérjük, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.