www.cvonline.hu
HR Munkatárs (PJ3676)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.07.24.
Jelentkezési határidő: 2015.07.29.
Hirdetés azonosító: 942202
lejárt

Budapesti, nagy múltú, személyszállítással foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozíciróra:

HR munkatárs

Feladatok:

- HR projektekben való részvétel
- Ki- és belépőkkel kapcsolatos adminisztráció
- Munkaerő közvetítővel való kapcsolattartás
- Interjúk koordinálása
- Munkásszállóval való kapcsolattartás
- HR kontrolling fejlesztése
- Heti, havi és ad hoc riportok, statisztikák készítése
- Társosztályokkal történő folyamatos kapcsolattartás.

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági végzettség
- 2-3 év tapasztalat HR területen
- Középfokú angol nyelvtudás
- Munkajogi szabályok naprakész ismerete
- Nagy stressz tűrő és munkabíró képesség
- Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
- Proaktív munkavégzés

Juttatások:

- Versenyképes jövedelem
- Cafetéria
- Bejárás támogatás

A munkavégzés helye:

- Budapest, XV. kerület

Kérjük, részletes magyar és angol nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Dely Fruzsina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.