www.cvonline.hu

HR munkatárs németnyelv-tudással (Mobilitás terület)

  • A hirdetés 1154 napja lejárt

Multinacionális partnerünk budapesti szolgáltató központjába HR-es munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • nemzetközi kiküldetésben dolgozó kollégák támogatása,
  • kapcsolattartás a kiküldetésben dolgozó munkavállalók, helyi hatóságok, helyi leányvállalatok között,
  • kollégák egészség biztosításának, munkavállalási engedélyének stb. intézésében való segítségnyújtás,
  • adózási és bérszámfejtési csoportokkal való szoros együttműködés,
  • külföldi HR részlegekkel való folyamatos, aktív kapcsolattartás,
  • kollégák felmerülő kérdéseinek megválaszolása,
  • problémamegoldás,
  • adminisztratív tevékenységek ellátása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • pontosság, precizitás,
  • határidők betartására való képesség,
  • problémamegoldó készség,
  • alkalmazkodó, rugalmas személyiség,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás,
  • kiváló, aktív németnyelv-tudás.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.