www.cvonline.hu

HR MUNKATÁRS (MUNKAERŐ-KÖZVETÍTÉSI TERÜLETRE) (6208)

  • A hirdetés 1119 napja lejárt

Elvárások:
•Minimum középfokú személyügyi ügyintéző végzettség
•Munkaerő-közvetítés területén szerzett tapasztalat
•Középfokú angol vagy német nyelvismeret
•Alapvető munkajogi, munkaügyi ismeretek
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•B kategóriás jogosítvány
•Saját személygépkocsi
•Dinamikus, határozott személyiség
•Precizitás és megbízhatóság
•Jó együttműködő és kommunikációs készség

Feladatok:
•Aktuális munkaerő-közvetítési projektek vezetése
•Pályázati anyagok nyilvántartása, kezelése
•Álláskeresők toborzása, tájékoztatása
•Önéletrajzok szűrése
•Személyes interjúk lebonyolítása
•Kapcsolattartás a Megbízókkal
•A feladatkörrel kapcsolatos adminisztrációs teendők ellátása

Munkarend:
•Napi 8 órás munkavégzés hétfőtől péntekig

Juttatások:
•Bérezés megegyezés szerint
•Cafeteria rendszerben kapható egyéb juttatások
•Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye:
•A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. győri irodájában.

Cégünk profilja:
•A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000. óta működik Győrben. Cégünk munkaerő-közvetítéssel, -kölcsönzéssel, diákmunkával és Hr tanácsadással foglalkozik.
•A megsokasodott projektjeink sikeres elvégzése céljából kívánjuk csapatunkat bővíteni.

Jelentkezési határidő:
•Pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre várunk.
•Érdeklődni lehet ügyfélszolgálati időben a 36 70 9426064-es telefonszámon Nyikosné Kovács Melindánál lehet.
Link megjelenítése

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória -