HR munkatárs, munka- és javadalmazáspolitikai terület támogatása

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk egy multinacionális autóipari cég, kecskeméti lokációval. Folyamatos bővülésének köszönhetően személyügyi területre keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

Feladatok:

HR kommunikációs koncepciók kidolgozása és bevezetése
Fordítási feladatok (német)
Adminisztratív feladatok (pl. dokumentációk készítése, protokollírás)
Elektronikus adatkezelés és feldolgozás HR rendszerekben
Adatlekérések, statisztikák készítése, teljesítmény mutatószámok előkészítése
Belső engedélyezések dokumentációja és dokumentumok létrehozása, feldolgozása
Prezentációk előkészítése

Elvárások:

Felsőfokú, szakirányú végzettség előny
Erős, középfokú német nyelvtudás
Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
Felhasználói szintű Ms Office ismeretek

Amit kínálunk:

Modern, multinacionális környezet
Szakmai fejlődési lehetőség
Fiatal, dinamikus csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Humán erőforrás
Régió Bács-Kiskun
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -