www.cvonline.hu

HR munkatárs- Kecskemét (Ref.szám: FE-320)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.11.06.
Hirdetés azonosító: 975051

Feladatok:

  • Új belépőkkel, kilépőkkel kapcsolatos munkaügyi feladatok
  • Kafetéria nyilvántartás, rendelés, kiosztás
  • Beléptető rendszer/időadatok kezelése korrekciózása
  • Bérszámfejtés előkészítés, szoros együttműködés a bérszámfejtő vállalattal
  • Adatszolgáltatások, kimutatások és statisztikák készítése, riportálás külföldre
  • Bérutalások teljesítése
  • Toborzásban való részvétel
  • Üzemorvosi vizsgálatok szervezése, nyilvántartása
  • Napi kapcsolattartás és reklamációkezelés a dolgozókkal
  • Rendezvényszervezés

Elvárások:

  • Bérszámfejtési ügyintéző és/vagy TB ügyintéző végzettség
  • Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
    Kitűnő problémamegoldó és szervezési képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló Excel ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Irodai munkarendben történő munkavégzés
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy multinacionális autóipari beszállító kecskeméti gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar vagy angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-320-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20/915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Humán erőforrás, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Kecskemét
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő