Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

HR munkatárs (határozott időre)

Feladatok:

  • A humánerőforrás gazdálkodással kapcsolatos döntések előkészítésében való részvétel.
  • Teljesítményértékelés, kompenzáció, valamint karriermenedzsment területekhez kapcsolódó feladatok végrehajtása.
  • A toborzással, kiválasztással kapcsolatos rendszerek működtetése, a vállalat munkaerőigényének biztosítása.
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások, szerződésmódosítások elkészítése, a személyi anyagok naprakészen tartása.
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése és naprakészen tartása.
  • Be- és kiléptetésekkel kapcsolatos teendők ellátása.
  • Statisztikák, kimutatások, jelentések készítése.
  • Kapcsolattartás munkaügyi kirendeltségekkel, hivatalokkal.
  • Általános személyügyi adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú (befejezett főiskolai vagy egyetemi) végzettség.
  • Legalább 4 éves, vállalati területen szerzett munkatapasztalat.
  • Munka Törvénykönyvének ismerete.
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • MsOffice magabiztos ismerete, különös tekintettel az Excelre.
  • Precizitás, rendszerszemléletű hozzáállás.
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség.
  • Terhelhetőség, rugalmas attitűd.
  • Önálló munkavégzésre való képesség.
  • Csapatjátékos szemlélet.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Kategória Humán erőforrás
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő