www.cvonline.hu

HR munkatárs (Hajdú-Bihar megye - INTS/1/28)

  • A hirdetés 622 napja lejárt

Feladatok:

  • Munkavállalók be-és kilépéséhez kapcsolódó feladatok ellátása, jogszabályok naprakész ismerete
  • Bérszámfejtés előkészítése, koordinálása a külső céggel
  • Statisztikák, kimutatások, beszámolók készítése
  • Céges programok, rendezvények esetenkénti szervezése, kapcsolattartás hatóságokkal.

Elvárás

  •  Hasonló területén szerzet legalább 3 év szakmai tapasztalat
  •  Felsőfokú, lehetőleg szakirányú végzettség,
  •  Angol nyelv legalább középfokú ismerete
  •  Jó problémamegoldó képesség,
  •  Precíz, megbízható, önálló munkavégzés,
  •  Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • SAP rendszer ismerete

Amit nyújtunk

  • Önálló felelősségteljes munkát
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és perspektíváját
  • Korrekt, versenyképes jövedelmet
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő