www.cvonline.hu

HR Munkatárs / CSR Specialista

  • A hirdetés 260 napja lejárt

Pályázati programok feladatainak ellátásában jártas

HR Munkatárs /
CSR Specialista

Feladatok:

  • A HR szakmai vezető napi szintű operatív támogatása, asszisztencia, adminisztráció
  • A vállalati külső és belső CSR kommunikációjának és tevékenységének megtervezése
  • A vállalat potenciális társadalmi kapcsolatainak felkutatása,
  • A CSR stratégiába illeszkedő tervek előkészítése és kivitelezése
  • CSR stratégia folyamatos finomhangolása és megvalósítása
  • Együttműködés a társterületekkel
  • Kapcsolattartás a CSR szakmai szervezetekkel

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 év vállalati (CSR) területen szerzett releváns tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Határozott fellépés és gyakorlatias hozzáállás
  • Precíz, önálló munkavégzés

Előny:

  • Foglalkoztatási pályázatokban, projektekben való jártasság
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Személyes, élő sajtókapcsolatok

Amit ajánlunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Egyedi szakmai tapasztalat
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Stabil vállalat
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Próbaidőt követően határozatlan időtartalmú munkaszerződés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal - fizetési igény megjelölésével - a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő