www.cvonline.hu

HR munkatárs [BAB-HR01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2016.06.11.
Hirdetés azonosító: 1039797

Focus consulting

Megbízónk

Multinacionális hátterű megbízónk csapatába keresünk dinamikus, lendületes HR munkatársat.

Feladatok

- Általános humán erőforrás feladatok ellátása, koordinálása és fejlesztése
- Toborzás, kiválasztás, teljesítményértékelés, motiváció, ösztönzés, megtartás, az üzemekben felmerülő létszámigény (állandó és szezonos dolgozók) biztosítása, kezelése
- Képzések, fejlesztések, vállalati események szervezése, koordinálása
- Munkaügyi adminisztráció a munkaügyi szoftverben: kiléptetés, beléptetés, munkaidő nyilvántartás, bérfizetés adminisztrációja
- A vállalat szervezeti egységeinek támogatása személyügyi és humán erőforrást érintő kérdésekben, kiemelten a gyárigazgató HR támogatása
- HR kimutatások, prezentációk, döntés előkészítő anyagok készítése
- Javaslattétel és részvétel HR folyamatok és szabályzatok létrehozásában és optimalizálásában

Elvárások

- Felsőfokú HR végzettség
- 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
- Munkajogi, gazdasági ismeretek
- Középfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő és együttműködési képesség
- Kitűnő szervező készség
- Precíz, pontos munkavégzés
- Rendszerszemlélet, folyamatfejlesztésekre való nyitottság

Egyéb

Munkavégzés helye: Békéscsaba

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Humán erőforrás
Régió