www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 915431
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a nyugat-dunántúli régió járműiparának meghatározó szereplője, egy 115 éves múltra visszatekintő német cég szombathelyi leányvállalata, amely világszerte elismert, kiváló minőségű vontatott jármű-futóműveket és felfüggesztési rendszereket, valamint agrár-gépipari termékeket gyárt és értékesít, az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

HR Munkatárs

Feladatok:

•    Toborzás/kiválasztási tevékenység
•    Utánpótlás- és tehetségmenedzsment koordinációja
•    Szakmai gyakorlat, ill. gyakornoki programok teljes körű koordinációja
•    Vállalati kommunikációs tevékenység támogatása
•    Vállalati rendezvények szervezése, lebonyolítása
•    Prezentációk, jelentések készítése
•    Részvétel vállalati projektekben

Elvárások:

•    Felsőfokú szakirányú végzettség
•    Nagyvállalati környezetben HR területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
•    Lean elvek ismerete
•    Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
•    Csapatban történő munkavégzés
•    Ügyfélközpontú szemlélet
•    Rugalmasság
•    Kiváló problémamegoldó képesség
•    Pontos, hatékony munkavégzés
•    Német nyelvismeret

Előny:

•    Angol nyelvismeret
•    Projektek lebonyolítása terén szerzett tapasztalat
•    Tudásmenedzsment tapasztalat

Amit kínálunk:

•    Versenyképes bérezés, juttatások
•    Határozott idejű szerződés

Munkavégzés helye:

•    Szombathely

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk szakmai önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Vas