www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1080221
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a nyugat-dunántúli régió járműiparának meghatározó szereplője, egy 115 éves múltra visszatekintő német cég szombathelyi leányvállalata, amely világszerte elismert, kiváló minőségű vontatott jármű-futóműveket és felfüggesztési rendszereket, valamint agrár-gépipari termékeket gyárt és értékesít, az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

HR MUNKATÁRS

Feladata:
  • Oktatási tervek készítése, módosítása, aktualizálása
  • Kapcsolattartás képző cégekkel, árajánlatok bekérése
  • Oktatási terv alapján képzések szervezése
  • Oktatási tevékenység minőségbiztosítási előírások szerinti megfelelőségének biztosítása
  • Tanulmányi szerződések elkészítése és követése
  • Kimutatások, beszámolók készítése
  • Tanúsítványok nyomon követése
  • Vállalati kommunikáció támogatása
  • Kapcsolattartás, együttműködés az anyavállalat HR szakembereivel
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvismeret
  • Nagyvállalati környezetben HR területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Oktatásszervezési, tréneri tapasztalat
  • Lean elvek átfogó ismerete
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Pontos, hatékony munkavégzés
  • Stressztűrés
Előny:
  • Projektek lebonyolítása terén szerzett tapasztalat
  • Tudásmenedzsment tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés, juttatások
  • Határozott idejű szerződés
Munkavégzés helye:
  • Szombathely

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Vas
Egyéb hasonló állások Önnek
Java Fejlesztő

Work Force Kft.

Java fejlesztő Feladatok: - Web-es projektbe...

Beszerző

Szeretne egy stabil japán tulajdonban lévő cégn...

Ügyfélszolgálati munkatárs

Jól kommunikálsz - akár idegen nyelven is - az ...