www.cvonline.hu

HR munkatárs (adminisztráció)

  • A hirdetés 8 napja lejárt

Pozíció leírása:

Toborzás, kiválasztásban való részvétel,
Belépők-kilépők ügyintézése,
Kapcsolattartás a bérszámfejtéssel,
Havi zárás lebonyolításában való részvétel ( pl. jelenléti ívek ellenőrzése, munkaügyi problémák kezelése),
Kapcsolattartás a közvetítő és kölcsönző partnerekkel,
Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.

Követelmények:

Releváns végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
Angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380}

Értékelt kvalitások

Ideális pályázó:

Agilis, talpraesett, terhelhető, rugalmas személyiség. Előnyben részesül a pályázó, ha van már hasonló területen szerzett tapasztalat, de fontos szempont a személyiség is.

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Lendületes csapat
Szakmai fejlődési lehetőség
Változatos feladatkör