www.cvonline.hu

HR MUNKATÁRS (7112)

  • A hirdetés 608 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

HR munkatárs

Elvárások:
•Min. 3-5 éves munkatapasztalat multinacionális környezetben
•Főiskolai vagy egyetemi diploma, lehetőség szerint HR vagy gazdasági területen
•Aktív angol nyelvtudás
•Erős írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
•Erős felhasználó szinten kezeli az outlook, word, excel programokat beleértve függvényeket, Pivot-táblákat
•Önállóság, célok meghatározása és elérése
•Kedves, segítőkész személyiség, belső vevők magas szintű kiszolgálása

Feladatok:
•Koordinálja és elvégzi a tréningekkel kapcsolatos adminisztratív feladatokat, megrendeléseket indít és kezeli a számlákat,
•Felel a vállalat által szervezett nyelvi tréningek és vizsgák megszervezéséért
•Évente több alkalommal fizikai orientációs tréninget tart
•Kapcsolatot tart a központi személyügyi adminisztrációs csoporttal a HR adminisztrációs folyamatok egyszerűsítése érdekében és biztosítja azok stabilitását, elfogadottságát és kommunikálását a kulcsfontosságú érdekeltekkel.
•Biztosítja, ellenőrzi és érvényesíti a központi személyügyi szervezetnél lévő adatok pontos nyilvántartását és megfelelőségét a helyi törvényeknek és szabályozásoknak megfelelően.
•Kezeli a munkaidő nyilvántartó rendszert.
•Ellátja a kölcsönzött fizikai és szellemi munkaerő havi zárási feladatainak egy részét. (időnyilvántartás ellenőrzés, egyeztetés, riportolás, időadat továbbítás, problémakezelés)
•Felelős a kölcsönzött munkaerő megfelelő, pontos, mindenkor aktuális nyilvántartásáért, és a kölcsönzött munkaerő adóhivatalnál történő ki- és beléptetéséért.
•Kapcsolatot tart a kölcsönző cégekkel a kölcsönzött munkaerővel kapcsolatos valamennyi területet illetően (szerződésmódosítás, béremelés, fogadóóra szervezés, stb.)

Munkavégzés helye: Pest megye, Veresegyház
(Kijutás Budapest több pontjáról céges busszal vagy saját autó esetében benzin költségtámogatás formájában valósul meg)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk pályázatát HR munkatárs megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Pest
Kategória -