www.cvonline.hu

HR munkatárs (6 órás munkakör)

  • A hirdetés 1117 napja lejárt
Multinacionális autóipari vállalat megbízásából keresünk HR munkatársat.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:
  • Beérkező telefonhívások professzionális kezelése;
  • Részvétel a fizikai munkaerő toborzási, kiválasztási és tesztelési folyamatában;
  • Be- és kiléptetés dokumentációjának (munkaszerződések, munkaköri leírások, munkavállalói nyilatkozatok, munkáltatói igazolások) elkészítése;
  • Cafeteria rendszer koordinációja;
  • Vállalati étkeztetéssel, vállalati utaztatással kapcsolatos ügyintézés, kapcsolattartás partnerekkel;
  • Irodaszerek/irodai eszközök rendelése;
  • Reprezentációs feladatok: tárgyalók előkészítése, érkező ügyfelek fogadása, eligazítása, vendégül látása.

Képzettség típusa: Humánerőforrás

Szükséges végzettség: Előnyt jelent: Felsőfokú (HR, gazdasági) végzettség

Tapasztalat:
  • Legalább középfokú végzettség;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret szóban és írásban;
  • Gyakorlott MS Office használat (Excel, Word);
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Önállóság, proaktivitás.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Felsőfokú (HR, gazdasági végzettség).

Egyéb:

  • Saját autó szükséges a munkába járáshoz.

Nyelvismeret: Angol, társalgási szint

Egyéb: Munkavégzés helye Budapest vonzáskörzete (DNY-i irányban). Saját autó szükséges a munkába járáshoz.

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: E01HRm

Helyek Fejér
Kategória Humán erőforrás