www.cvonline.hu

HR Menedzser

  • A hirdetés 459 napja lejárt

A

Pont Systems Zrt.

egy magyar tulajdonú, 5 országban, 1996 óta működő vállalat, mely elsősorban nemzetközi nagyvállalatok számára végez szoftverfejlesztést és tesztelést, üzemeltetést, valamint tanácsadást.

Jelenleg - azonnali kezdési lehetőséggel - az alábbi pozícióra keresünk új munkatársat:

Feladatok:

  • A céges HR stratégia kialakítása, folyamatok aktualizálása
  • Személyzetfejlesztés, képzési, fejlesztési tervek kidolgozása, megszervezése
  • Kompetencia profilok kialakítása
  • Új munkatársak beintegrálása
  • Teljesítményértékelő rendszer fejlesztése
  • Gyakornoki program koordinálása, kapcsolattartás az oktatási intézményekkel
  • HR projektek tervezése és megvalósítása
  • HR kontrolling

Elvárások:

  • Felsőoktatásban szerzett szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves - HR területen szerzett tapasztalat
  • ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Szervezeti gondolkodásmód, önálló munkavégzésre való hajlandóság
  • Felelősségvállalás

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Támogató - szupportív munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Előny:

  • IT/Tanácsadó cégnél HR területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő