www.cvonline.hu

HR Menedzser

  • A hirdetés 442 napja lejárt

Budapesti 5 csillagos luxus szálloda

azonnali kezdéssel keres elkötelezett munkatársat

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • toborzás-kiválasztás
  • teljesítmény-értékelés
  • tréningek, képzések szervezése és koordinálása
  • állandó kapcsolat a részlegek között
  • szervezetfejlesztés
  • HR támogatás a vezetők és a munkatársak számára
  • HR asszisztens munkájának felügyelete
  • kapcsolattartás a szolgáltatókkal
  • gyakornoki program koordinálása
  • a meglévő HR folyamatok működtetése és továbbfejlesztése
  • dolgozói elégedettség növelése
  • a teljeskörű HR adminisztráció felügyelete

Elvárások:

  • felsőfokú releváns végzettség
  • minimum 3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • munkajogi szabályok naprakész ismerete
  • szállodaiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • folyékony angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • kiemelkedő kommunikációs és szervezési készség
  • magasfokú diplomáciai készség
  • megbízhatóság
  • empátia
  • önállóság
  • magabiztos fellépés, kiváló problémamegoldó képesség
  • gyors, precíz munkavégzés
  • barátságos, kedves személyiség

Amit nyújtunk:

  • stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • változatos feladatok
  • versenyképes juttatási csomag
  • dinamikus, fiatal csapat

Jelentkezését a bruttó fizetési igénnyel együtt a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő