www.cvonline.hu

HR menedzser

  • A hirdetés 1205 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő call center munkatársat keres

munkakörben

A leendő munkatárs az alábbi folyamatokért lesz felelős:

  • A vállalat HR rendszerének és folyamatainak működtetése, fejlesztése
  • Létszámigények felmérése, munkaerő tervezése
  • Munkavállalók toborzása, kiválasztása, beléptetése, beilleszkedésük támogatása
  • HR költségek tervezése
  • Képzési igények felmérése, oktatások szervezése
  • Havi bérszámfejtés folyamatainak biztosítása, kapcsolattartás külsős bérszámfejtő céggel, munkaügyi kérdések kezelése, jelenléti ív és szabadság-nyilvántartó rendszer adminisztrátori feladatainak felügyelete
  • Munkajogi változások figyelése, nyomon követése
  • A munkaszerződések érvényességének folyamatos figyelése
  • Rendszeres és ad-hoc jelleggel felmerülő HR riportok elkészítése
  • Szoros együttműködés a menedzsmenttel a HR jellegű kérdésekben, informálása és támogatása munkajogi kérdésekben
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Aktív kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • A vállalat képviselete állásbörzéken, hivatalos konferenciákon

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • HR területen szerzett, legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Eredményorientált, proaktív személyiség, kiváló kommunikációs készségek
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafetéria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, kiszámítható környezet
  • Innovatív szemléletű, dinamikus csapat

Kérem, hogy részletes magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje el részünkre e-mailben az alábbi címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő