HR Menedzser munkaerő kölcsönzéshez / PERSONALMANAGER (m/w) für den Personalverleih

  • A hirdetés 284 napja lejárt

HR Menedzser munkaerő kölcsönzéshez

Azonnali kezdéssel keresünk:
Személyügyi menedzsert

mosonmagyaróvári irodánkba.

Az ideális pályázó többéves tapasztalattal rendelkezik a munkaerő kölcsönzés területén.

TRANSFER menedzserként egyfelől az ügyfelek kapcsolattartója személyügyi kérdésekben másfelől az alkalmazottakkal való kapcsolattartás is az Ön feladata. Az ügyfelekkel közreműködve innovatív, jövőorientált és megfelelően kialakított megoldást találnak a személyügyi problémákra. Ezután az ebből következő személyzeti követelményeket összhangba hozza a munkavállalók képességeivel.

A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen elvárások:

  • Új ügyfelek szerzése és felügyelete
  • Munkaerő kiválasztása, szerződéskötés és felügyelet
  • Kollektív szerződések
  • Munkajog naprakész ismerete
  • Bérszámfejtési ismeretek
  • Külföldi foglalkoztatás
  • Német és magyar nyelv naprakész ismerete szóban és írásban

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését részletes szakmai önéletrajzát és bizonyítványainak másolatát küldje az alábbi email címre.

PERSONALMANAGER (m/w) für den Personalverleih

Wir suchen ab sofort eine/n
PERSONALMANAGER/IN
für unseren Standort in Mosonmagyaróvár

Wir wenden uns ausschließlich an Personen mit mehrjähriger Erfahrung in der Zeitarbeit.

Als TRANSFER PERSONALMANAGER/IN sind Sie einerseits AnsprechpartnerIn unserer Kunden in allen Personalfragen und andererseits AnsprechpartnerIn unserer MitarbeiterInnen. Sie entwickeln gemeinsam mit unserem Kunden innovative, zukunftsorientierte und maßgeschneiderte Personallösungen. Die daraus entstehenden Personalanforderungen bringen Sie danach mit den Talenten und Fähigkeiten unserer MitarbeiterInnen zusammen.

Folgende Kenntnisse und Fertigkeiten sind Voraussetzung:

  • Kundenakquisition und Betreuung
  • Personalauswahl, -einstellung, -disposition und –betreuung
  • Kollektivverträge
  • Arbeitsrecht
  • Grundkenntnisse in der Lohnverrechnung
  • Ausländerbeschäftigung
  • Ungarisch und Deutsch in Wort und Schrift

Bei Interesse senden Sie Ihre aussagekräftigen Bewerbungsunterlagen (inklusive Lebenslauf  und Zeugniskopien) an:

Herr Ing. Oliver PRESSLER

Geschäftsführung
A 1120 Wien, Altmannsdorfer Straße 74-76A, Stg. 11

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Humán erőforrás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
FOLYAMATMÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ (HF 12-7960)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk számára k...
Győr-Moson-Sopron

Projektmanager

Authentic Consulting Kft.

Multinacionális autóipari beszállító megbízónk ...

HR munkatárs -Győr (Referenciaszám: RE-1857)

Man at Work Kft.

Feladatok: Toborzás-kiválasztási folyamatok ko...
Győr