www.cvonline.hu

HR Menedzser - INTS/9/70

  • A hirdetés 480 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei multinacionális csomagolástechnikai partnercégünk számára keresünk tapasztalt, angolul vagy németül jól kommunikáló kollegát

Humánerőforrás (HR) Menedzser

pozícióba

Ref.: INTS/9/70

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Feladatok:

Létszám gazdálkodási feladatok

• Munkaerő szükséglet meghatározása a felelős vezetővel együttműködésben

• Munkaerő toborzás, kiválasztás, részvétel az interjúkon, javaslattétel

• Új belépő munkavállalók dokumentációjának (munkaszerződés, munkaköri leírások stb.) elkészítése, karbantartása

• Új belépők oktatása, beilleszkedésük támogatása

• Dolgozók munkaidő nyilvántartásának vezetése, beléptető rendszer üzemeltetése és adatainak naprakész állapotban tartása

• Munkaerő-hatékonyság elemzések készítése, fejlesztési javaslatok kidolgozása

• Munkajogi, társadalombiztosítási, bérelszámolási feladatok ellátása, a Bér-, és Munkaügyi Előadó munkájának koordinálása illetve asszisztensek irányítása

• Munkaerő felvétel vagy elbocsátás, létszámleépítés előkészítése, adminisztrációja.

Képességfejlesztésre, motivációra irányuló feladatok

• Munkavállalók képzési szükségleteinek felmérése, képzési tervek késztése, megvalósítása

• Karrierprogram gondozása

• Tanulmányi szerződések előkészítése

• Munkavállalói teljesítményértékelési és motivációs rendszer működtetése, felülvizsgálata a menedzsmenttel együttműködve

Egyéb feladatok

• A dolgozók véleményének, észrevételeinek gyűjtése, elemzése,

• Hatékony belső kommunikáció és kapcsolattartás (dolgozók, menedzsment, Üzemi Tanács, anyacég vezetősége,)

• Hatékony külső kommunikáció és kapcsolattartás (PR kapcsolatok, külső szolgáltató és egyéb partnerek)

• Rendszeres és ad hoc riportok, kimutatások, beszámolók készítése menedzsment felé

Elvárások:

• szakirányú felsőfokú végzettség

• büntetlen előélet

• angol és/vagy német nyelv tárgyalóképes szintű ismerete

• felhasználói szintű PC ismeret

• szakmai – vezetői gyakorlat

Ajánlat:

• versenyképes fizetés

• multinacionális környezet

• 2 évre szóló határozott idejű munkaszerződés, majd ezt követően határozatlan idejű szerződése lehetősége

 Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német