www.cvonline.hu

HR Manager

Régió:

Veszprém
Veszprém

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 929385
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal pápai partnerünk részére keresünk HR manager munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Munkaerő keresés és kiválasztás koordinálása
  • Új keresési csatornák feltérképezése, kiaknázása
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • Céges külső és belső marketing kezelése
  • Munkasezrződések elkészítése, adminisztrációja
  • Személyügyi kérdések kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 éves tapasztalat a munkaerő keresés és kiválasztás területén
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Precizitás, önállóság
  • Proaktivitás
  • Fejlett stressztűrő és problémamegoldó képesség

Munkaidő: normál munkarend, 8-17h közötti munkavgzés

Előnyt jelent:

  • Olasz nyelvtudás előnyt jelent

Jelentkezését a Link megjelenítése oldalán várjuk a pozíció megjelölésével. Kérjük, hogy kiemelt figyelmet fordítson önéletrajza feltöltésére, és fizetési igénye megjelölésére.

Kategória
Humán erőforrás