www.cvonline.hu

HR manager

  • A hirdetés 1160 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Európai tulajdonban lévő gyártó vállalat számára keresünk szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

HR rendszer kialakítása, fejlesztése;
Kiválasztások koordinálása, interjúztatás, tesztelés;
Munkaszerződések megkötése, beléptetések intézése;
Munkaidő-keretek kidolgozása;
Cafeteria rendszer fejlesztése, működtetése;
HR kontrolling feladatok;
Külsős bérszámfejtő vállalattal kapcsolattartás, adatok összegyűjtése;
Motivációs, ösztönző rendszer továbbfejlesztése;
Ad-hoc jellegű HR projektfeladatok ellátása;
Tréningek, fejlesztések stratégiai koordinálása;
Év végi értékeléseken aktív részvétel;
Riportolás a gyárigazgató részére.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség;
Aktív angol nyelvtudás;
HR vezetői v. nagyon komplex HR tapasztalat gyártó vállalatnál (emberi felelősség egyelőre nincs a pozícióban).

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye (a pontos helyszínnel kapcsolatban e-mailben/telefonon tudunk felvilágosítást adni)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló, HR manageri bérezés;
Bónusz;
Bejárási támogatás;
Önállóság a pozícióban, saját ötlet megvalósítási lehetőség;
Ember-központú vállalati cégkultúra.

Helyek Lábatlan
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség