www.cvonline.hu

HR manager

  • A hirdetés 930 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 22 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

HR MANAGER

Feladatok:

  • A vállalat munkaerő igényének biztosítása (toborzás, kiválasztás irányítása)
  • HR-hez kapcsolódó adminisztrációs tevékenység irányítása
  • HR asszisztensek munkájának koordinálása
  • HR vezető szakmai támogatása (riportok, kimutatások készítése)
  • Együttműködés a cég részlegvezetőivel
  • HR folyamatokhoz kapcsolódó szabályzatok működtetése, aktualizálása
  • Pozíciókhoz tartozó felelősségi körök meghatározása, munkaköri leírások kezelése, frissítése
  • Kapcsolattartás a szolgáltató partnerekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (HR, közgaszdász)
  • Nagyvállalati környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Precíz, önálló munkavégzés és megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Szlovák nyelvtudás előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Sikeres csapatmunkában való részvétel

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő