www.cvonline.hu
HR Manager
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.07.26.
Jelentkezési határidő: 2016.07.29.
Hirdetés azonosító: 1067214
lejárt
HR Manager

(Bács-Kiskun)

Pozícióleírás
Partnercégünk egy piacvezető, svájci központtal rendelkező gyártócég Kecskeméten.
Megbízásukból keresünk HR vezetőt kecskeméti munkavégzési hellyel az alábbi feladatkörök ellátására:

- A vállalat összes HR funkciójának operatív végrehajtása, összefogása, két HR asszisztens segítségével
- Bérszámfejtés menedzselése,mely ki van szervezve
- Toborzási és kiválasztási folyamat koordinációja, együttműködés a szolgáltató cégekkel
- Teljesítményértékelések, bérezési rendszer karbantartása, továbbfejlesztése
- A mindenkori jó munkahelyi légkör biztosítása
- Belső képzések, munka- és egészségvédelmi oktatások megszervezése
- Belső kommunikációs feladatok
- Riportolás a regionális HR felé

Követelmények
Elvárások:
- Felsőfokú végzettség (Bsc. vagy Msc.), ideális esetben HR területen
- Munkatörvénykönyvének naprakész ismerete elengedhetetlen
- 3 év HR Manageri, vagy 5 év Generalista tapasztalat
- Angol felsőfokú, magabiztos ismerete írásban, szóban egyaránt

Megbízónk változatos feladatkört, nyugodt, családias légkört és stabil hátteret biztosít.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Bács-Kiskun