www.cvonline.hu

HR Manager

  • A hirdetés 457 napja lejárt

Ügyfelünk, egy nemzetközi étteremlánc megbízásából kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

HR Manager

Főbb feladatok:

  • HR stratégia meghatározása és megvalósítása
  • HR folyamatok, eszközök  kialakítása, fejlesztése és működtetése
  • Társosztályok támogatása
  • Toborzás-kiválasztás, megtartás
  • Bérköltségek, béranalízisek,  elkészítése, ripoltálása – bérrendszerek karbantartása
  • Cafeteria rendszer üzemeltetése
  • Értékelési rendszer működtetése
  • Vállalat képviselete a munkaügyi hatóságoknál
  • Be- és kiléptetéssel, munkajoggal kapcsolatos feladatok
  • HR riportok, jelentések, statisztikák elkészítése, prezentálása
  • Részvétel a különböző belső programok, rendezvények megtervezésében, lebonyolításában

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi diploma
  • Legalább 2-3 év HR Generalista, Specialista vagy HR Business Partnerként szerzett tapasztalat
  • Kölcsönzött/betanított munkaerő kiválasztásában szerzett tapasztalat
  • Munkajog kiváló ismerete
  • HR területeinek ismerete
  • Adminisztrációs pontosság
  • Multitasking
  • Kimagasló kommunikációs képességek
  • Interjútechnikai ismeretek
  • Szervezőkészség
  • Priorizálás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tanulási, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Angol és magyar nyelvű CV megküldésével az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol