www.cvonline.hu

HR MANAGER

  • A hirdetés 406 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. több mint tízfős HR részlegébe keresünk olyan önállóan és felelősségteljesen dolgozó szakembert, aki tudásával hozzájárul a humán erőforrás folyamatos fejlesztéséhez. Fiatalos, dinamikus a vállalati szabályokat betartó csapatunkba keresünk budapesti munkavégzéssel

HR MANAGER

munkatársat.

Feladatok:

  • A felmerült munkaerő igények biztosítása (toborzás-kiválasztásban való aktív részvétel)
  • Szoros együttműködés a cég részlegeinek vezetőivel
  • Az általa felügyelt területek HR folyamatainak teljes koordinálása
  • HR asszisztensek munkájának felügyelete
  • HR vezető szakmai támogatása (riportok, kimutatások készítése)
  • Együttműködés a cég részlegvezetőivel
  • HR folyamatokhoz kapcsolódó szabályzatok működtetése, aktualizálása
  • Pozíciókhoz tartozó felelősségi körök meghatározása, munkaköri leírások kezelése, frissítése
  • Kapcsolattartás a szolgáltató partnerekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdász)
  • Nagyvállalati környezetben szerzett – minimum 3 éves - szakmai tapasztalat
  • Szolgáltatói oldalon szerzett toborzási tapasztalat előny
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Precíz, önálló munkavégzés és megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos MS Office ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai képzések
  • Sikeres csapatmunkában való részvétel

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése)

a Jelentkezés gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol