www.cvonline.hu

HR Manager

  • A hirdetés 325 napja lejárt

Álláslehetőség az 5 csillagos Buddha-Bar Hotel Budapest Klotild Palace-ban!

Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

HR Manager

Feladatok és felelősség:

  • A szállodai toborzás-kiválasztás teljes körű lebonyolítása,
  • Létszámtervezés, beszámolók, budgetek és kimutatások elkészítése,
  • Szállodai teljesítményértékelés teljes körű menedzselése, kommunikálása és lebonyolítása,
  • Folyamatos kapcsolattartás a szálloda vezetőivel, részükre személyzeti kérdéseket érintő szakmai iránymutatás,
  • Trainingek, képzések és karrier management programok teljes körű menedzselése,
  • Gyakornoki programok megtervezése és folyamatos fenntartása,
  • HR folyamatok problémamentes működtetése, folyamatos fejlesztése,
  • Személyzeti kérdéseket érintő fejlesztési javaslattétel a vezetőség felé,
  • Dolgozói elégedettség növelése, munkáltatói márkaépítés,
  • HR Generalist munkájának felügyelete, mentoring.

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség,
  • Minimum 3 év, HR Manager vagy HR Business Partner munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Munkajogi szabályok naprakész ismerete, szakmai felkészültség,
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Kiemelkedő kommunikációs és szervező készség,
  • Megbízhatóság, empátia,
  • Önállóság, precíz munkavégzés,
  • Kiváló problémamegoldó képesség,
  • Barátságos, kedves személyiség, kiváló megjelenés,
  • Feddhetetlen előélet.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Személyzeti étkezés,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Igényes munkakörnyezet,
  • Kiváló légkör egy lendületes csapatban,
  • Előrelépési lehetőség.

Előnyt jelent:

  • Szállodaiparban, HR Manager, illetve HR Generalist munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, fényképes önéletrajzát a fizetési igénye megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő