www.cvonline.hu

HR Manager

  • A hirdetés 446 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Központi irodánkba

HR Manager

keresünk

2 ÉV HATÁROZOTT IDŐRE

MUNKÁBA ÁLLÁS TERVEZETT IDŐPONTJA 2016. ÁPRILIS

FŐBB FELADATOK:

  • regionális szinten a kereskedelmi egységek vezetőinek HR szakmai támogatása, tudatos létszámgazdálkodás támogatása, kiválasztástól a belépésig a folyamatok koordinálása, munkavállalók munkaviszonyával kapcsolatos dokumentációinak teljes körű kezelése
  • az OBI központ teljes körű HR támogatása, egyben kapcsolattartás a külföldi vezetéssel
  • HR folyamatok gyakorlatainak, sztenderdjeinek, rutinjainak fejlesztésében való aktív részvétel
  • HR vonatkozású kontrolling riportok készítése
  • áruház látogatások napi rendszerességgel
  • érdekképviseletekkel rendszeres kapcsolattartás
ÖNT KERESSÜK, HA:
  • kereskedelmi területen szerzett tapasztalat elvárás
  • tapasztalattal rendelkezik HR kontrolling területen
  • tárgyalóképes szinten kommunikál angolul
  • megbízható, pontos és igényes a munkájára
  • eredményorientált, mindig a legjobbat akarja kihozni egy helyzetből,
  • analitikus, elemző gondolkodású és kitűnő szervezőkészséggel rendelkezik
  • B kategóriás jogosítvány
  • utazási hajlandóság

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZÁT (fizetési igéyn megjelölésével)

 az alábbi e-mail címen 2016.02.20.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol